Дистанційне навчання

З 11.01.2021 по 22.01.2021

освітній процес у школі здійснюється з використанням дистанційних технологій. 

Для організації дистанційного навчання було обрано такі електронні платформи і онлайн сервіси, як Google Classroom, Human, NZ.UA, G Suite for Education тощо, на яких у кожної дитини є доступ до завдань, ведеться  зворотній зв’язок з учителем, діти отримують оцінки за виконані роботи, тощо. Для проведення онлайн-уроків у синхронному режимі педагоги також використовують сервіси Zoom, Viber, Skype. Наш заклад освіти намагається  діяти в інтересах дитини і організовує дистанційне навчання, враховуючи можливості кожного учня.

Для тих дітей, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин (стан здоров’я, відсутність доступу (обмежений доступ) до мережі Інтернет або технічних засобів навчання тощо) педагоги використовують доступні засоби комунікації (телефонний, поштовий зв’язок тощо).


З травня 2020 року СЗШ № 4 підключилася до платформи електронного журналу та е-щоденників  Atoms.

Під час дистанційного та змішаного навчання робота з сучасним ресурсом стала дуже актуальною. Учні нашого закладу мають можливість відслідковувати домашні завдання з навчальних предметів, бачити результати та зміни у розкладі.

Батьки, що мають свій рівень доступу до е-щоденників, отримують інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі вчителів.