Для випускників школи

Навчальні заклади Сєвєрдонецька запрошують на навчання майбутніх десятикласників у 2021-2022 навчальному році:

СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ

ЛІЦЕЙ № 1

СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ НВК

СПЕЦАЛІЗОВАНА СЕРЕДНЯ ШКОЛА № 17

СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 1


Вищі навчальні заклади

Шановні випускники!

Вже час визначитися з напрямами підготовки (спеціальністю) Вашої майбутньої професії та дізнатися якнайбільше про вищі навчальні заклади, до яких ви плануєте вступати в 2017 році.
Вже зараз потрібно, по-перше, накопичувати максимум інформації про вищі навчальні заклади, по-друге, уважно слідкувати за новинами на сайтах обраних Вами ВНЗ, щоб завчасно ознайомитися з Правилами прийому у частині переліку предметів.
Регіональний центр на базі інформаційної системи «Конкурс» підготував для Вас вибірку про ВНЗ Донецької та Луганської областей. Вибірка містить актуальну поштову та електронну адреси, посилання на веб-сайт та сторінку в інформаційній системі«Конкурс».
Інформація про ВНЗ І-ІV рівнів акредитації Донецької та Луганської областей .
Радимо також звернутися до приймальних комісій обраних Вами для вступу вищих навчальних закладів. Це не тільки допоможе Вам правильно обрати предмети, а й заздалегідь визначитися з профільним предметом.
Також радимо проаналізувати інформацію на сайті інформаційної системи «Конкурс» про вступну кампанію 2016 року. Сьогодні інформація містить дані 2016 року про:
  • напрям підготовки, факультет, спеціальність, спеціалізацію обраного Вами ВНЗ;
  • кількість поданих заяв;
  • ліцензований обсяг прийому;
  • обсяг державного замовлення;
  • квоти позаконкурсного і цільового вступу;
  • предмети (ЗНО, екзамени, творчі екзамени). Увага! До переліку предметів на 2017 рік вищі навчальні заклади можуть внести зміни. Тому інформацію про перелік предметів необхідно брати тільки із Правил прийому 2017 року.
Під час вступної кампанії 2017 року у списках поданих заяв будуть вже Ваші призвища і ви зможете відслідковувати, яке місце займає ваша заява у списку того чи іншого навчального закладу в режимі онлайн.

 

 

 

 

Витяг з Примірних правил прийому до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького в 2016 році щодо вступу кандидатів на навчання на місцях державного замовлення для здобуття ступеню освіти бакалавр

Окремий регіональний центр комплектування, м. Харків:
Харків, провулок Інженерний 7,
(057) 702-14-37, 097-279-90-92
 Представництво у Луганській  області:
Луганська обл., м. Старобільськ, вул. Свободи, буд.1А,
096-72-57-283/ 099-023-83-80 – майор Сьоміч Антон Андрійович

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького