Літопис наших подій

Вітаємо!

26.04.2014 сертифікатами Державного вищого навчального закладу «Луганського коледжу будівництва, економіки та права» відзначено:
— Лукашевич Єлизавету (5-В)
— Бірюкову Поліну (1-Б)
— Гончарову Ганну (1-Б)
— Анікєєву Стефанію (4-В)
за участь в обласній виставці творчих робіт учнівської та студентської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Вітаємо!

24.04.2014 року Сєвєродонецьким відділом освіти оголошено подяку ученицям 11-А класу, Бенько Богдані, Медянській Карині, Жестковій Карині та Соколовій Катерині-команді школи за активну участь у міському конкурсі «Крок до права»!

Вітаємо!

У квітні 2014 року подякою Департаменту Освіти і Науки Луганської обласної державної адміністрації відзначено Кулакову Катерину, ученицю 11-А класу, учасницю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

14 лютого 2014 року в актовій залі школи класоводом 1-В класу Калєнською Л.В. для учнів 1-х класів проведено відкритий виховний захід «Свято Стрітення». Мета:ознайомити учнів зі святом Стрітення, з історичними традиціями його святкування, сприяти активізації процесу відновлення національних звичаїв і традицій українського народу, впровадження їх у життя; виховувати інтерес до їх відродження, повагу до традицій, обрядів українського народу. Зі Стрітенням пов’язано чимало різноманітних прикмет. Люди щиро вірили в те, що яка погода у цей день, такою й буде весна. А наше Свято вийшло яскравим, різнобарвним, веселим, як «справжня» Весна! Наприкінці заходу Весна всім побажала:
Я тепло вам принесла
І сонечко додала,
Щоб міцніли усі діти
Й розцвітали, неначе квіти.
А я піду далі лугами й лісами,
Встелю землю килимами,
Заквітчаю різним зелом,
Щоб усім було весело.
Я теплом людей зігрію
І здоров’я вам навію.
З рідним словом, щоб зростали,
Щоб звичаї українські пам’ятали.
Хай вам щастить!

А вот ярмарка у нас. Рукоделье — просто КЛАСС!

14 февраля 2014 года проходила выставка-продажа работ школьного кружка «Чудеса своими руками». Вот такие чудеса своими ручками создают дети нашей школы!

 

 

 

Вітаємо!

22.01.2014 р. подякою Департаменту Освіти і Науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відзначено Безкровну Дарю, ученицю 4-В класу та Помазан Мілану, ученицю 5-А класу, вихованок гуртка «Флористика та фітодизайн» Сєвєродонецького міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник Хорунжа В.М.) за активну участь в обласній виставці-конкурсі новорічних та різдвяних композицій «Замість ялинки – букет» — обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

Вітаємо!

Відділом молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради Торбі Ярославу, Мєдвєдєвій Дарині, Приженковій Катерині та педагогу-організатору Гайворонській А.О. оголошено подяку за активне сприяння в організації та проведенні міської Благодійної акції для дітей пільгових категорій «Молодий Дід Мороз»

 

 

__________________________

Вітаємо!

17 грудня 2013 року Панасовська Марія, учениця 5-В класу, зайняла І місце в міському етапі обласного конкурсу творчих робіт із ліплення «Яскравий світ міфології»!
________________________

Вітаємо!

7 грудня 2013 року у СМ ЦДЮТ відбувся перший етап гри «Що? Де? Коли?». У цій грі приймали участь команди шкіл №4, №5, №10. Команда нашої школи зайняла І місце у складі учнів сьомих класів та представники батьківської громади, а саме:
 1. Куничак Владислав, 7-Б клас,
 2. Забєлін Богдан, 7-Б клас,
 3. Лопатинська Анна, 7-А клас,
 4. Ендо Едвард,  7-А
 5. Самойленко Ігор Віталійович, приватний підприємець,
 6. Носов Сергій Іванович, приватний підприємець.

_______________________________

Вітаємо!

3 грудня 2013 року Красіворон Діана, учениця 3-Б класу, зайняла ІІ місце в обласному конкурсі творчих робіт «Голуб надії» і отримала грамоту від Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України!
________________________________________
29 листопада 2013 року відбувся виховний захід  «Посвята в п’ятикласники». Це дуже довгоочікуване свято для усіх дітей 5-х класів, учителів та батьків, ШДО «Промінь». Мить посвяти була дуже хвилююча. На концерті кожна дитина відчула, що для неї почалась нова сторінка шкільного життя. Всі учні 5-класів  разом із своїми класними керівниками підготували цікаві номери, які порадували усіх присутніх на концерті. Атмосфера вечора була дружньою, веселою та дуже привітною.

 

________________________________________

Вітаємо!
20 вересня 2013 року команда  школи зайняла І місце в міській спартакіаді  з  плавання! Вітаємо переможців, а саме:
 1. Черножукова Єгора, 10-А
 2. Шульженко Юрія, 10-А
 3. Верзілову Богдану, 10-Б
 4. Кузнєцову Елону, 10-Б
 5. Пижова Олександра, 9-В
 6. Сергєєва Владислава, 9-В
 7. Кіценка Данііла, 7-А
 8. Любенецьку Карину, 7-А
 9. Канарой Владиславу, 7-В
 10. Рєзнік Валентину, 6-Б

Так тримати!!!!!!!

——————————————————————————————————————————-

25 жовтня 2013 року відбулась виставка-звіт шкільного гуртка «Чудеса своїми руками»  (керівник Мотильова І.В.) 

————————————————————————————————————————————

Вітаємо!

26 вересня 2013 року команда вчителів нашої школи нагороджені за зайняте ІІ місце у конкурсі «Туристична страва», за зайняте ІІ місце у конкурсі «Туристичний чай», за зайняте І місце у конкурсі «Встановлення намету», за зайняте І місце у конкурсі «Принеси рюкзак» та за зайняте І загальнокомандне місце у міському туристичному зльоті працівників освіти, присвяченому Всесвітньому Дню туризму.

——————————————————————————————————————————-

Вітаємо!

22 вересня 2013 року учениця 7-А класу Лопатинська Анна отримала подяку від Сєвєродонецької міської Ради ветеранів за активну участь в акції «Я помню! Я горжусь!»

———————————————————————————————————————————

Вітаємо!

Грамотою Сєвєродонецького  міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді від 15.09.2013 року нагороджено Синящек Катерину, Анікєєву Стефанію, Шовікову Дарину (гурток «Чудеса своими руками»), як переможців міського етапу конкурсу «Квітуча Луганщина», в номінації «Неординарне рішення виконаної роботи»

———————————————————————————————————————————

23 травня — «День здоров′я».  З метою військово-патріотичного виховання та формування здорового способу життя для учнів 5-8 класів на території шкільного майданчика відбулась військово-патріотична гра «Зірниця». За підсумками цих змагань проведено конкурс бойових листків.

———————————————————————————————————————————

Вітаємо!

30.04.2013 року  команда учнів нашої школи зайняла ІІІ місце у  Військово-спортивній грі «Зірниця»!!!  Наші вітання керівнику команди Соколову О.В. та учасникам змагань!!!

 

 

————————————————————————————————————————————-

Вітаємо!

27 квітня 2013 року — колектив гуртка «Маска» (керівник Кіян О.О.) прийняв активну участь у міському фестивалі дитячої творчості «Театральний Проспект», де посіли І місце (Шишин С., Жевжик Д). Кожен член гуртка є креативною особистістю, яка вносить щось своє, неповторне в образ, що створює на сцені. Учні вчилися творчо співпрацювати з дорослими, зі своїми ровесниками. Всі виступи театрального гуртка «Маска» за рік завоювали любов та симпатію глядачів. 

 

———————————————————————————————————————————

Вітаємо!

19.04.2013  конкурс-фестиваль команд Дружин  юних  пожежних –ІІІ місце в області (керівник Пєвнєва Т.В.). 

 

 

————————————————————————————————————————————-

Вітаємо!

12 березня та 10 квітня  колектив «Зіроньки» (керівник Каменєва М.Ю.)брав участь у відбірковому етапі міського фестивалю «Діти – майбутнє України». Показавши відмінний результат, ансамбль прийняв участь у концерті за участю обласної комісії. Наприкінці концерту колектив було нагороджено дипломом переможця у міському етапі обласного фестивалю «Діти – майбутнє України».

 

————————————————————————————————————————————-

1 квітня 2013 року  до дня гумору і сміху в школі відбулось свято «День бантиків та веснянок» 

 

———————————————————————————————————————————-

Вітаємо!

28 лютого 2013 року в актовому залі Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді було проведено міський конкурс авторської туристичної пісні, присвячений 75-річчю утворення Луганської області. У конкурсі прийняли активну участь Стасенко Каріна та Чернишова Валерія з нашої школи і представили на огляд журі номери, які були відзначені журі.

———————————————————————————————————————————-

21 лютого 2013 року відділом освіти та Центром туризму, краєзнавства й екскурсій учнівської молоді було проведено міські змагання «Ну-мо, хлопці», в якому прийняли участь хлопці старших класів усіх шкіл міста і нашої в тому числі. Під час змагання хлопці мали змогу прийняти участь у різних конкурсах та естафетах, відчути себе справжніми, мужніми та відважними чоловіками. 

 

————————————————————————————————————————————

Вітаємо!

19 лютого 2013 року  наша команда зайняла І місце у конкурсі-фестивалі команд ДЮП. Вітаємо педагога-організатора Пєвнєву Т.В. та її команду з перемогою.

 

————————————————————————————————————————————

7 та 8 лютого в актовій залі школи відбувся конкурс інсценувань для учнів 2-4 класів, на якому учні початкової школи продемостували свої таланти!

 

———————————————————————————————————————————-

27 грудня 2013 року відбулось традиційне свято «Таланти під ялинкою»

———————————————————————————————————————————

Вітаємо!

17.10.2012 року  команда нашої школи зайняла ІІ місце в загальному заліку Міських зборів-змагань юних пожежних-рятувальників!!!  

 ————————————————————————————————————————————-
14 вереснянапередодні святкування 15-річчя створення міської дитячої організації «Дивосвіт», наша школа радо зустріла шкільні дитячі організації міста.  Конкурс-змагання «Зелений вогник» було проведено з метою закріплення знань  правил дорожнього руху, які необхідно чітко знати, а найголовніше – неухильно виконувати… Читати далі…

——————————————————————————————————————————

 1 вересня — свято першого дзвоника. Це самий довгоочікуваний день для тих, хто вперше переступить шкільний поріг. Це — свято для першокласників і першокурсників. І ті й інші вступають в абсолютно нове життя. Тому цей день для них найбільш хвилюючий і запам’ятовується.
Це свято і для тих, хто не вперше сяде за парту, а зробить черговий крок по довгій, але такій цікавій, повній відкриттів шкільній дорозі. Читати далі…