Наша гордість

              Велику увагу педагоги нашого закладу приділяли виконанню програми «Творча обдарованість». Про значний рівень зростання активності інтелектуальної діяльності педагогів та учнів у різноманітних міських, обласних, Всеукраїнських конкурсах свідчать наступні показники…

Переможці олімпіад 2015-2016 навчального року:

У міських предметних олімпіадах  взяли участь 32 учні школи. Наші учні в цьому році посіли 18 призових місць  з різних предметів.

Вітаємо переможців олімпіад 2015-2016 н.р.!

Куничак Владислав, 9-Б клас – І місце з історії (вч. Зварич Т.І.), ІІ місце з географії (вч. Мартенсен О.О.), ІІІ місце з математики (вч. Мостова С.І.), ІІІ місце з хімії (вч. Ципіна Г.В.)
Кривуля Анастасія,  11-Б клас – ІІІ місце з біології (вч. Гайдученко М.А.)
Маханенко Олександра,  11-А клас – І місце з російської мови та літератури (вч. Титаренко О.С.)
Кочина Орина,  11-Б клас – І місце з історії (вч. Меркуленко І.В.)
Павленко Данило, 8-А клас – ІІІ місце з історії (вч. Меркуленко І.В.)
Кондратьєв Ерік, 10-А клас – ІІІ місце з англійської мови (вч.   Лаптєва А.С.)
Луговий Олександр, 8-Б клас – ІІ місце з математики (вч. Гриньова Л.А.), ІІ місце з англійської мови (вч. Владарська С.А.)
Муштай Софія, 7-В клас – І місце з математики (вч. Клімакіна О.В.), ІІІ місце з фізики (вч. Хоружа Ю.О.)
Гришин Микола, 6-В клас – ІІ місце з математики (вч. Гриньова Л.А.)
Лукашевич Єлизавета, 7-В клас – І місце з хімії (вч. Ципіна Г.В.)
Чухран Іван, 7-А клас – ІІІ місце з хімії (вч. Ципіна Г.В.)
Ніколаєнко Катерина, 10-А клас – ІІ місце з правознавства (вч. Меркуленко І.В.)
Алєкпєров Ігор, 11-А клас – ІІІ місце з інформаційних технологій (МНВК)

                        У  І семестрі 2015-2016 навчального року учні школи активно брали участь у різноманітних предметних і творчих конкурсах, спортивних змаганнях. Під час участі школярі продемонстрували свої здібності, індивідуалізм, а також вміння працювати у команді.

 

Назва конкурсу
Результати
Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика (ІІ етап)
ІІІ місце – Колій Олександра, 3-Б класс (вч. Калініна І.М.)
ІІІ місце – Кунченко  Аліна, 4-В клас (вч. Сіротіна Н.І.)
ІІ місце – Чухран Іван, 7-А клас (вч. Єрмакова А.О.) 
Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка (ІІ етап)
ІІ місце – Ткаченко Єлизавета, 6-В клас (вч. Кочкіна Н.В.)
ІІІ місце – Харківська Юлія, 11-А (вч. Саранча Л.М.)
Олімпіада початкової школи «Малі стежини»
ІІ місце з математики – Олійник Андрій, 4-В клас (вч. Сіротіна Н.І.)
ІІІ місце з природознавства – Вакуленко Анна, 4-А клас  (вч. Стельмах О.М.)
Міський математичний конкурс імені Завгороднього
ІІІ місце – Олійник Андрій, 4-В клас (вч. Сіротіна Н.І.)
ІІ місце – Лукашевич Ростислав, 3-В клас (вч. Калєнська Л.В.)
Конкурс-виставка «Новорічний букет»
Переможець в номінації «Стилізована ялинка» – Красіворон Діана, 5-Б клас   робота «Різдвяні самоцвіти» (вч. Мотильова І.В.)
Конкурс з інформатики «Бобер»
1 відмінний результат – Гришин Микола, 6-В клас
Конкурс дитячої творчості «Охорона праці – очима дітей»
Ткаченко Єлизавета, 6-В клас
Анню Карина, 9-А клас
Борке Катерина, 9-А клас
Міська виставка-конкурс «Чудовий світ орігамі»
Лазарєва Катерина, Момот Катерина, 9-Б клас
Конкурс дитячого малюнку «Мир очима дітей»
Жувака Єлизавета, 9-Б клас
Міська  спартакіада
І місце з футболу

 

Переможці олімпіад 2014-2015 навчального року:

Вітаємо переможців олімпіад 2014-2015 року!

Наші учні в цьому році посіли 8 призових місць:

Куничак Владислав, 8-Б клас – ІІІ місце з математики (вч. Мостова С.І.), ІІІ місце з хімії (вч. Ципіна Г.В.), ІІІ місце з географії  (вч. Ненчіна І.В.)
Кривуля Анастасія,  10-Б клас – І місце з біології (вч. Гайдученко М.А.)
Баглайчук Андрій,  9-А клас – ІІ місце з біології (вч. Гайдученко М.А.)
Літвін Вікторія,  8-В клас – ІІІ місце з біології (вч. Гайдученко М.А.)
Шепель Анастасія, 8-А клас – ІІІ місце з англійської мови (вч.   Лаптєва А.С.)
Луговий Олександр, 7-В клас – І місце з математики (вч. Гриньова Л.А.)

Переможці олімпіад 2013-2014 навчального року:

Вітаємо переможців олімпіад 2013-2014 року!

Грамотою відділу освіти нагороджено Соколову Катерину, ученицю 11-А класу, за зайняте І місце з фізичного виховання у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Грамотою відділу освіти нагороджено Ендо Джорджа, учня 9-А класу, за зайняте І місце з інформатики у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Грамотою відділу освіти нагороджено Куничака Владислава, учня 7-Б класу, за зайняте І місце з математики у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Грамотою відділу освіти нагороджено Куничака Владислава, учня 7-Б класу, за зайняте ІІ місце з хімії у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Грамотою відділу освіти нагороджено Куничака Владислава, учня 7-Б класу, за зайняте ІІ місце з української мови та літератури у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Грамотою відділу освіти нагороджено Тимінську Анастасію, ученицю 8-Б класу, за зайняте ІІ місце з географії у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Грамотою відділу освіти нагороджено Бенько Богдану, ученицю 11-А класу, за зайняте ІІ місце з біології у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Грамотою відділу освіти нагороджено Юр’єва Владислава, учня 11-Б класу, за зайняте ІІІ місце з фізичного виховання у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Грамотою відділу освіти нагороджено Торбу Ярослава, учня 10-Б класу, за зайняте ІІІ місце з педагогіки та психології у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Грамотою відділу освіти нагороджено Кривулю Анастасію, ученицю 9-В класу, за зайняте ІІІ місце з біології у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Вам, сьогоднішнім учням, розвивати науку, відкривати й створювати нові прогресивні технології, зміцнювати демократичне суспільство. Всі ці грані діяльності потребують сучасних знань, вміння їх застосовувати та оновлювати. Впевнені, що Ви зможете реалізувати й розвинути свої таланти, дійдете власних висот у навчанні!

Бажаємо Вам успіху й подальших перемог!

Переможці 2012-2013 навчального року

Переможці 2011-2012 навчального року

Досягнення учнів 2011-2012 навчального року

 

 

 

 

Останні новини