Предметна студія «Англійська мова»

 12 жовтня 2016 року було проведено літературно – мистецьке свято «Мови – різні, душа – одна» , в ньому прийняли участь учні СЗШ № 16, 14, 20, 8,4,  колегіуму, ліцею, ССШ № 17. Учасники свята спілкувалися різними мовами, розкриваючи свої яскраві таланти. Всі отримали задоволення від виступів талановитої молоді. Учасники свята отримали сертифікати та солодкі призи. Детальніше…

У пришкільному таборі «Промінь»  було організовано та проведено мовні години

«14 days of Joy and Happiness» 

У трьох загонах пришкільного табору «Промінь» англійську мову вивчали  87 хлопчиків та дівчаток, а допомагали їм вчителі  Давидова А. В., Назарько Н.А. та Владарська С. А.
Тематика занять була дуже цікава для малечі:  «Світ навколо нас» («World around us»).
Всі заняття проходили у нестандартній формі. Дітей було об’єднано за віковими групами, всі завдання відповідали віковій категорії. До цікавих форми роботи можна віднести:  модні покази, майстер-класи, презентації проектів, настільні ігри, тематичні вечірки і шоу талантів іноземною,  студія мистецтв, перегляд і обговорення мультфільмів іноземною мовою, виконання пісень.
Зміст завдань на протязі мовних годин формував комунікативну, соціолінгвістичну, загальнонавчальну та здоров’язбережувальну компетентності.
Зміст годин іноземних мов відповідає вимогам Держстандарту базової і повної загальної середньої освіти.
План заходів «14 days of Joy and Happiness» протягом мовних годин у пришкільному таборі «Промінь»
1.         Greeting Day (День Знайомства)
2.         My Perfect Day (Мій найкращий День)
3.         Games (Ігри)
4.         Our Pets (Наші Домашні Улюбленці)
5.         Fashion Show (Модне Шоу)
6.         Day of Toys (День Іграшок)
7.         Tale Party (Казкове Свято)
8.         Adventure Day (День пригод)
9.         Our  Planet. Nature (Наша  Планета.  Природа.)
10.       Days Off (Вихідні Дні)
11.       Fantasy Day ( День Фантазій)
12.       Art and Crafts (Мистецтво та  Ручні Вироби)
13.       The Calendar (Календар)
14.       Day of Friends (День Друзів)
Фотоматеріали про роботу І загону
Фотоматеріали про роботу ІІ загону
Фотоматеріали про роботу ІІІ загону

Фестиваль «ENGLISH IS FUN!»

17 травня 2016 року на базі Сєвєродонецького НВК в рамках року англійської мови відбувся міський Фестиваль англійської мови «ENGLISH IS FUN!» У Фестивалі взяли участь команда нашої  школи, а також шкіл № 5, 6, 10, 12, 14, 16, 17, 18, гуманітарно-естетичної гімназії та Сєвєродонецького НВК. На Фестивалі були присутні почесні гості: завідувач СМЦ Князєва Лілія Анатоліївна та методист СМЦ Жук Олександр Максимович.
Метою Фестивалю став розвиток творчого мислення учнів та спонукання до застосування креативних ідей, зацікавлення учнів у вивченні англійської мови.
Мова фестивалю — англійська. Спочатку представники команд презентували англомовні країни (національні символи, традиції, звичаї). Після презентацій команди показали високий рівень творчих здібностей у виконанні національних танців, пісень та навіть театралізованих постановок. Наша команда з учнів 9 – 10 класів представляла Індію. Це – дуже красива, екзотична країна, яка має багато традицій та звичаїв. Хлопці та дівчата презентували дуже яскраво загадкову Індію, родзинкою був танець маленької учасниці – учениці 1 класу Дєдєньової Даші.
Наприкінці Фестивалю всі отримали дипломи учасників та солодкі подарунки від міського відділу освіти.

Конкурси “Steps to Success”, “The way we are”

27 квітня 2016 року вперше у нашому місті були проведені конкурс для учнів 4 класів “Steps to Success”, та мала олімпіада “The way we are” для учнів 6 – 7 класів. Команда учнів 4 – В класу активно прийняла участь у цьому захоплюючому, ігровому  конкурсі. Команду зустрічали на казкових зупинках чарівники, які пропонували виконати різні креативні завдання. Весь час діти були занурені у казкову англомовну атмосферу, показуючи гарні навички роботи у команді.
У цей же самий час учні 6 — 7 класів показували свої знання з англійської мови, виконуючи завдання малої олімпіади.
Після завершення конкурсів були підведені підсумки, переможці були нагороджені грамотами, подяками та солодкими призами. Команди 4 – х та  6 – 7  класів отримали подяки за активну та творчу участь у конкурсах. Всіх привітали учасники святкового концерту!

Святкування Дня мови

23 квітня весь світ святкує День Мови, він відзначається у день народження великого гуманіста В. Шекспіра. І учні нашої школи приєднались до цієї чудової традиції. Учні 8 – А та 4 – А класів підготували цікавий матеріал про традиції святкування, познайомили з цікавими фактами з життя відомого драматурга. Діти декламували сонети на різних мовах, розповідали вірші. Святкування Дня Мови було пізнавальним та поширило знання учнів про англомовні країни!

Святкування дня Святого Патрика

17 березня 2016 року учні 8 – А класу познайомили учнів 4 класів з святом, яке дуже широко відзначається у північній Ірландії. Були представлені цікаві факти з історії цього свята, презентовані сучасні традиції його святкування. Учні молодших класів приймали участь у різних конкурсах та вікторинах, знайомлячись з традиціями англомовних країн, а також виконували творчі завдання. Усім було цікаво та весело!

Конкурс творів « Моя Батьківщина – My Motherland»

У лютому 2016 тридцять сім учнів 4- 11 класів прийняли активну участь у конкурсі творів із запропонованої теми. Діти з задоволенням розповідали про своє місто, про Україну, про свій улюблений куточок, куди завжди хочеться повернутися. Твори були написані як у прозі, так були представлені і вірші. За активну участь учасники конкурсу отримали сертифікат від організаторів конкурсу – видавничої групи mmpublications.

КОНКУРС «ГРИНВІЧ»

У листопаді 2015 року 40 учнів  нашої школи прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Виконавши завдання, вони не тільки перевірили свої знання з англійської мови, а й удосконалили їх. За результатами конкурсу чотири учня отримали золоті сертифікати ( Черножукова А., Манцев М., Шовікова Д., Прокудіна К.), два – срібних (Толкачов М., Вакуленко А.), два – бронзових (Блінов Д., Тупікіна С.), але всі: учасники та переможці отримали призи.

 

 

Тиждень англійської мови

Кожного року в нашій        школі проводиться тиждень англійської мови, цього року він  проходив з 19.10 по 23. 10. 2015 за темою “Travelling around Great Britain”.
Предметний тиждень – це тиждень тісної співпраці вчителів та учнів. Зусилля вчителів з організації позакласної роботи позитивно позначаються на результатах навчання з англійської мови також. Відбувається поглиблення, розширення і систематизація знань учнів.
На протязі тижня англійської мови учні 1-11 класів відвідали стенд-виставку “Travelling around Great Britain” та ознайомились з її розділами:
“Meet the Queen”, “Famous Sights”, “Visiting Oxford and Cambridge”.
Серед учнів перших класів був проведений конкурс “The tidiest copybook”. Переможцями стали: Радченко Дар’я, Ляшко Анна, Ляскевич Регіна, Попова Діана.
Учні других класів прийняли активну участь у конкурсі малюнків “My favourite letter”. Учні креативно підійшли до виконання завдання та представили яскраві роботи на конкурс. Діти отримали задоволення від заходу та заохочення від вчителів. Підсумком конкурсу стало оформлення у фойе початкової школи виставки дитячих малюнків, де кожний охочий міг знайти свою власну творчу роботу. Найкращі роботи: Полончук С., Губанова В., Гондарев К., Городиський Н., Подлєсний М., Пільтенко М. та ін..
Учні третіх класів прийняли участь у розважальній програмі “In the world of English Cartoons”. Вони разом подорожували шляхами англійських мультиплікаційних героїв, розвиваючи навички аудіювання, чуття мови.
Конкурс “Miss English” пройшов серед дівчаток четвертих класів. Учасники показували свої знання з англійської мови, розвиваючи навички говоріння, аудіювання та письма. Усі учасниці змагання розкрили свої творчі здібності та отримали задоволення від цікавих конкурсів. Переможцями стали: Кунченко А., Рубан К., Карабкіна В., Фесенко Н., Кофанова В., Набока Д.
Команди п’ятих класів прийняли активну участь у конкурсі “Busy Bee”. Вони яскраво представили роботу у команді, допомагаючи один одному та приймаючи участь у різних конкурсах. Свято спонукало їх проявляти дотепність, здогадку, ініціативність. Зміст завдань розвивав комунікативні навички, поширював лексичний запас. Конкурси були різного рівня, і кожен учень мав змогу прийняти участь і показати свої здібності.
Подорожуючи Великобританією, учні шостих класів надіслали листівки, вітаючи з різними святами країн Великобританії. Під час підготовки до конкурсу учні використали додаткові матеріали, які поширили загальний кругозір, захист своїх робіт сприяв розвитку комунікативної компетентності учнів. Найкращі роботи: Ільяшов А.,  Коробєйнік Б.,Квасов В., Попова В., Ткаченко Л., Дягілєв В. 
Учні сьомих класів були запрошені до участі у розважальній програмі “The Cleverest Pupil”. Серед учнів команд 7-А, 7-Б, 7-В були виявлені найкмітливіші учні: Чухран Іван, Муштай Софія. Під час заходу велику увагу було приділено розгадуванням кросвордів, жартам, іграм (на засвоєння граматики та лексики). Всі ці види робіт спрямовані на засвоєння вивченого та пройденого матеріалу, на розширення учнівського кругозору щодо вивчення англійської мови, а також країни в цілому (побут, звичаї, традиції англійців). Приймаючи участь у конкурсній програмі, школярі не тільки удосконалювали свої комунікативні навички, а й поширили загальний кругозір.
Про свої улюблені місця Британії розповіли у своїх творах учні восьмих класів. Їм сподобався і прекрасний Лондон, і загадковий Стоунхендж, і чарівна природа Шотландії. Виконуючи це завдання, вони користувалися додатковою літературою, ресурсами Інтернету, висловлювали свою точку зору щодо своїх уподобань. Найкращі твори: Лугового О., Єфіменко О., Зеленської Д.
Усім відомий англійський гумор. І учні дев’ятих класів продемонстрували зразки тонкого англійського гумору. Вони прийняли участь у конкурсі гумористичних газет. Все це допомагає учням володіти якомога більшою інформацією щодо вивчення іноземної мови, країни Великої Британії ( культура та звичаї англійців), а також краще засвоювати граматику, лексику. Найкращими визначено роботи учнів: Попової М., Левицької Н., Канарой В.
Учні десятого класу підготували 3 презентації “Visiting Oxford and Cambridge”, де вони представили історію цих міст, визначні пам’ятки, але більш за все старшокласники звернули увагу на найстаріші університети цих міст. Презентації були роздруковані та представлені на стенді.
Учні одинадцятих класів проводили екскурсії біля стенду виставки “Travelling around Great Britain”. Екскурсоводи познайомили учнів з біографією королеви Великобританії, її хобі, членами її сім’ї. Учні 1-10 класів дізналися про цікаві місця країн Великобританії, відомі та не дуже відомі широкому загалу туристів. І третій розділ, з яким познайомились учні – це відомі міста-університети Кембридж та Оксфорд. Найбільш цікавим для школярів було дізнатись про історію створення університетів, форми викладання різних дисциплін та  навчання відомих людей у цих університетах. Ці матеріали були яскраві та відповідали всім сучасним вимогам. Приймаючи активну участь у заходах тижня англійської мови, учні заочно побували у різних містах Великої Британії, мали змогу познайомитися з новинками англійського гумору, проявити свої творчі здібності.
Отже, учні усіх паралелей прийняли активну участь у підготовці та проведенні тижня іноземних мов. Вони покращили знання з предмету, удосконалили мовні та мовленнєві навички, розвили мовну здогадку, поширили лексичний запас, розвили ініціативність мовної поведінки та зацікавленість до поглибленого вивчення англійської мови. Учні розкрили свої творчі здібності та здібності до критичного мислення.

 

Останні новини