«80 лет — 80 побед»

92 крок

17.05.2014 грамотою відділу освіти нагороджено команду школи:
Коваленко Данііл,
Чухран Іван,
Черенок Олексій,
Лукашевич Єлизавета
за зайняте ІІІ місце в командній першості міського чемпіонату з шахів серед школярів, присвяченого 80-річчю м. Сєвєродонецька.

91 крок

17.05.2014 грамотою відділу освіти нагороджено учня 4-А класу, Чумака Владислава, за зайняте ІІІ місце в особистій першості міського чемпіонату з шахів серед школярів, присвяченого 80-річчю м. Сєвєродонецька.

90 крок

11.05.2014 р. учень 5-Б класу Глішич Слободан посів І місце у відкритому Чемпіонаті м. Алчевська по дзюдо серед хлопців 2000-2002 р.н., присвяченому Дню Перемоги у ВВв.

89 крок

07.05.2014 року команда учнів нашої школи зайняла ІІІ місце у військово-спортивній грі «Зірниця»!!! Наші вітання керівникам команди Соколову О.В., Петренко Н.В. та учасникам змагань:
1.Косенко Денис (9-А)
2. Заболотських Поліна (9-А)
3. Пахомова Діана (9-А)
4. Пижов Олександр (9-В)
5. Царенко Дмитро (9-А)
6. Чернобривка Назар (7-А)
7. Кіценко Данііл (7-А)
8. Бережна Тетяна (7-А)
9. Сільченко Єгор (7-Б)
10. Зінова Аліна (7-В)
—————————-
11. Боронін Ярослав (7-А)
12. Устінченко Марк (7-В)
13. Золотухіна Олена (7-В)
14. Старікова Тетяна (7-В)

88 крок

06.05.2014 року дипломом відділу культури Сєвєродонецької міської ради, Благодійним фондом Олексія Кунченко «Заради Майбутнього» нагороджено тріо «Ліра» (Бугайова Дар’я (9-В), Чернишова Валерія (9-В) та Шамугія Ірма (8-Б) (керівник – Каменєва М.Ю.) за перемогу у номінації «За інноваційність» І Відкритого регіонального фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Пісні, опалені війною», присвяченого 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

87 крок

26.04.2014 грамотою Державного вищого навчального закладу «Луганського коледжу будівництва, економіки та права» нагороджено ученицю 5-В класу Лукашевич Єлизавету за зайняте ІІ місце в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» обласної виставки творчих робіт учнівської та студентської молоді «Наш пошук і творчість — тобі,Україно!»

86 крок

12.03.2014 року дипломом благодійної організації «Благодійний фонд Олексія Кунченко «Заради Майбутнього» нагороджено вокальний колектив «Зіроньки» (керівник — Каменєва М.Ю.) як переможця міського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України», присвяченого 80-річчю міста Сєвєродонецька.

85 крок

24.04.2014 у СМ ЦДЮТ відбувся заключний етап ІІІ міського чемпіонату інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед фіналістів-учасників шкіл міста. За результатами всіх етапів ігор, команда нашої школи зайняла І місце та отримала перехідний кубок переможця – «БРОНЗОВУ СОВУ»! Вітаємо переможців:
1. Байдіна Владислава (7-А клас)
2. Ендо Едварда (7-А клас)
3. Лопатинську Анну (7-А клас)
4. Забєліна Богдана (7-Б клас)
5. Самойленка Ігора Віталійовича (представника батьківської громади)
6. Носова Сергія Ілліча (представника батьківської громади)

84 крок

12.04.2014 року дипломом благодійної організації «Благодійний фонд Олексія Кунченко «Заради майбутнього» нагороджено Момот Катерину, ученицю 7-Б класу, за зайняте ІІ місце у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» («Паперопластика, орігамі») міського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України!», присвяченого 80-річчю міста Сєверодонецька.

83 крок

12.04.2014 року дипломом благодійної організації «Благодійний фонд Олексія Кунченко «Заради майбутнього» нагороджено Лазарєву Катерину, ученицю 7-Б класу, за зайняте І місце у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» («Паперопластика, орігамі») міського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України!», присвяченого 80-річчю міста Сєверодонецька.

82 крок

12.04.2014 року дипломом благодійної організації «Благодійний фонд Олексія Кунченко «Заради майбутнього» нагороджено Рабочу Анастасію, ученицю 7-А класу, за зайняте І місце у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» («Народна лялька») міського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України!», присвяченого 80-річчю міста Сєверодонецька.

81 крок

12.04.2014 року дипломом благодійної організації «Благодійний фонд Олексія Кунченко «Заради майбутнього» нагороджено Маначенко Анастасію, ученицю 6-В класу, за зайняте І місце у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» («Гончарство та художня кераміка») міського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України!», присвяченого 80-річчю міста Сєверодонецька.

80 крок

08.04.2014 р. учениця 7-А класу Бережна Тетяна нагороджена грамотою за зайняте І місце в І та ІІ турах регіонального конкурсу з сольфеджіо та музичної грамоти «Музична мозаїка».

79 крок

05.04.2014 р. учень 4-В класу Дацко Єлізар посів І місце у класі «Планер» обласних змагань з авіамодельного спорту (метальні моделі) серед учнівської молоді «Ластівки Луганщини» у м. Первомайськ.

75-78 кроки

12-14.03.2014 р. учениця 3-А класу Шуліка Ксенія посіла ІІ місце на Чемпіонаті Луганської області з плавання в ластах на дистанції 50 м п/л в категорії Е з результатом 0,29,3.

12-14.03.2014 р. учениця 3-А класу Шуліка Ксенія посіла ІІ місце на Чемпіонаті Луганської області з плавання в ластах на дистанції 50 м кроль в категорії Е з результатом 0,32,0.

12-14.03.2014 р. учениця 3-А класу Шуліка Ксенія посіла ІІ місце на Чемпіонаті Луганської області з плавання в ластах на дистанції 100 м п/л в категорії Е з результатом 1,06,2.

12-14.03.2014 р. учениця 3-А класу Шуліка Ксенія посіла ІІІ місце на Чемпіонаті Луганської області з плавання в ластах на дистанції 100 м кроль в категорії Е з результатом 1,13,0.

74 крок

13.03.2014 року за підсумками міських змагань по волейболу серед шкіл міста збірна команда нашої школи посіла ІІІ місце!!!!! Вітаємо переможців, а саме:

1. Чернишову Валерію, 9-В клас

2. Бугайову Дар’ю, 9-В клас

3. Заболотських Поліну, 9-А клас

4. Пахомову Діану, 9-А клас

5. Лисенко Єлизавету, 9-А клас

6. Троценко Валерію, 9-А клас

7. Родонаю Лалі, 9-А клас

8. Медянську Карину, 11-А клас

9. Лазарєву Катерину, 7-Б клас

10. Момот Катерину, 7-Б клас

73 крок

05.03.2014 року дипломом відділу освіти Сєвєродонецької міської ради нагороджено ученицю 5-В класу Муштай Софію за зайняте ІІІ місце у міському етапі ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

70-72 кроки

Вітаємо учасників конкурсу!!!!!!!!!!!!!!!!
04.03. 2014 року на базі СМ ЦДЮТ проходив ІІІ міський творчий конкурс «Поетична Нива», присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка.
Дипломами учасників відзначено ученицю 11-Б класу Коломієць Анну та учня 5-А класу Чухран Івана.
Переможцем в номінації «Соціально-політичні мотиви мовою Т.Г. Шевченка» (середня вікова категорія) та переможцем ІІІ міського творчого конкурсу «Поетична Нива», присвяченого 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка стала учениця 7-А класу Жевжик Діана (вихованка шкільного театрального гуртка «Маска», керівник Кіян О.О.);
Переможцем в номінації «Соціально-політичні мотиви мовою Т.Г. Шевченка» (молодша вікова категорія) та переможцем ІІІ міського творчого конкурсу «Поетична Нива», присвяченого 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка став учень 3-А класу Шишин Семен (вихованець шкільного театрального гуртка «Маска», керівник Кіян О.О.);
Переможцем в номінації «Поезія Т.Г. Шевченка. Ліричні мотиви» (молодша вікова категорія) та переможцем ІІІ міського творчого конкурсу «Поетична Нива», присвяченого 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка став учень 3-А класу Мостовий Іван(вихованець шкільного театрального гуртка «Маска», керівник Кіян О.О.). 

69 крок

27.02.2014 року за підсумками міських змагань по баскетболу серед шкіл міста збірна команда нашої школи посіла ІІ місце!!!!! Вітаємо переможців, а саме:

1. Трембака Владислава, 9-В клас

2. Косенка Дениса, 9-А клас

3. Шенгелію Романа, 9-А клас

4. Таренка Дмитра, 9-А клас

5. Сталевича Кирила, 11-А клас

6. Ширкова Владислава, 8-Б клас

7. Яроша Івана, 10-А клас

8. Шуліку Романа, 10-А клас!

67-68 кроки

14 лютого 2014 року СМ ЦДЮТ проведено міський конкурс дитячої поезії «Джерельце» ім. Й.Курлата 2013-2014 р. Грамотами учасників конкурсу відзначено ученицю 10-Б класу Клад’єву Альону та учня 6-Б класу Безбородова Дєні нашої школи.

65-66 кроки

14.02.2014 року у VI міському конкурсі з математики ім. О.А. Завгороднього учень 4-В класу Князєв Сергій посів ІІ місце (вчитель Соколова Н.О.), учениця 3-А класу Матназарова Карина  посіла ІІІ місце (вчитель Сіротіна Н.І.)

61-64 кроки

12-13.02.2014 р. учениця 3-А класу Шуліка Ксенія посіла ІІ місце в категорії 2004 р.н. на дистанції 50 м п/л  першості СДЮСТШ ВВС «Садко» серед груп початкової підготовки з плавання в ластах.
12-13.02.2014 р. учениця 3-А класу Шуліка Ксенія посіла ІІ місце в категорії 2004 р.н. на дистанції 100 м кроль першості СДЮСТШ ВВС «Садко» серед груп початкової підготовки з плавання в ластах.
12-13.02.2014 р. учениця 3-А класу Шуліка Ксенія посіла І місце в категорії 2004 р.н. на дистанції 50 м кроль  першості СДЮСТШ ВВС «Садко» серед груп початкової підготовки з плавання в ластах.
12-13.02.2014 р. учениця 3-А класу Шуліка Ксенія посіла І місце в категорії 2004 р.н. на дистанції 100 м п/л  першості СДЮСТШ ВВС «Садко» серед груп початкової підготовки з плавання в ластах.

59-60 кроки

08.02.2014 р. учень 3-А класу Вінник Єгор посів І місце у змаганнях Чемпіонату Донецької області серед хлопців 7-8 років в м. Краматорськ з окінавського Годзю-рю карате-до та Рюко кобудо Джундокан у розділі ката.
08.02.2014 р. учень 3-А класу Вінник Єгор посів І місце у змаганнях Чемпіонату Донецької області серед хлопців 8-9 років в м. Краматорськ з окінавського Годзю-рю карате-до та Рюко кобудо Джундокан у розділі командне ката.

56-58 кроки

08.02.2014 року учень 5-В класу Чусов Едуард посів ІІ місце у Відкритих змаганнях  м. Рубіжне з військово-спортивних багатоборств, присвяченого пам’яті воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в Демократичній Республіці Афганістані та отримав грамоту Сєвєродонецького міського осередку громадської організації «Козацький полк Імені Б.Хмельницького» за кращу стрільбу .
 08.02.2014 року учень 5-В класу Чусов Едуард посів ІІ місце у Чемпіонаті Луганської області з військово-спортивних багатоборств.
 08.02.2014 року учень 5-В класу Козлов Даніїл посів ІІІ місце у Відкритих змаганнях  м. Рубіжне з військово-спортивних багатоборств, присвяченого пам’яті воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в Демократичній Республіці Афганістані та отримав грамоту Рубіжанської міської організації української спілки ветеранів Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів) за кращу техніку в турнірі по ВСМ.

55 крок

11.02.2014 р. дипломом відділу освіти Сєвєродонецької міської ради та Сєвєродонецьким міським управлінням Головного управління ДСНС України у Луганській області нагороджено Дружину Юних Пожежників-рятувальників «Флеш» нашої школи – ПЕРЕМОЖЦІ міського огляду-конкурсу агітаційних форм роботи з пропаганди  правил пожежної безпеки «Марафон безпеки»!

 

54 крок

26 січня учень 7-Б класу Куничак Владислав посів ІІІ місце в ІІІ етапі учнівських олімпіад з математики!

53 крок

 18-19 січня 2014 року учениця 11-А класу Соколова Катерина посіла ІІ місце в ІІІ етапі учнівських олімпіад з фізичного виховання!

52 крок

 У січні 2014 року учень 4-А класу Чумак Владислав посів ІІІ місце у Новорічному шаховому турнірі серед школярів міста!

 

50-51 крок

28 грудня учениця 4-А класу Скурідіна Еліна посіла І місце у І регіональному турнірі зі спортивних бальних танців в категорії «Соло 8-10 років» та ІІ місце у категорії «Ювенали 2 «н»"!

 

 

49 крок

28 грудня учень 4-В класу Князєв Сергій посів ІІ місце у І регіональному турнірі зі спортивних бальних танців в категорії «Соло 8-10 років» та «Ювеналів 2 «н»"!

48 крок

28-29 грудня учень 2-В класу Олійник Андрій посів ІІ місце в змаганнях по кікбоксінгу WPKA турніру бойових мистецтв «Молодий тигр»!

47 крок

28-29 грудня учень 4-В класу Мошніков Владислав посів ІІІ місце в змаганнях по кікбоксінгу WPKA турніру бойових мистецтв «Молодий тигр»!

46 крок

У грудні учениця 8-В класу Шаповалова Юлія посіла І місце на обласних змаганнях з карате!

45 крок

22 грудня учениця 2-А класу Хабло Поліна посіла І місце у ІІ турі, 4 етапу Класифікаційного кубку «Жемчужина Донбасу — 2013-2014″ у віковій категорії «Соло (5-7 років)»!

44 крок

У грудні учень 2-А класу Козлов Вадим посів І місце у Чемпіонаті Луганської області з військово-спортивних багатоборств та нагороджений грамотою за найкращу стрільбу!

43 крок

У грудні учень 5-В класу Козлов Даніїл посів ІІІ місце у Чемпіонаті Луганської області з військово-спортивних багатоборств!

42 крок

У грудні учень 5-В класу Чусов Едуард посів ІІ місце у Чемпіонаті Луганської області з військово-спортивних багатоборств!

39-41 кроки

18-20 грудня учень 10-Б класу Шульженко Юрій у Харкові на міжнародних змаганнях з плавання в ластах в категорії В зайняв:
 ІІ місце на дистанції 50м;
ІІ місце на дистанції 100м;
ІІ місце на дистанції 200м!

38 крок

18-20 грудня учениця 10-Б класу Кузнєцова Елона у Харкові на міжнародних змаганнях з плавання в ластах серед юнаків та дорослих в категорії В зайняла ІІ місце на дистанції 200 м кроль!

37 крок

17 грудня 2013 року Панасовська Марія, учениця 5-В класу, зайняла І місце в міському етапі обласного конкурсу творчих робіт із ліплення «Яскравий світ міфології»!

36 крок

15 грудня  2013 року учень 9-А класу Ендо Джордж посів І місце у ІІ етапі олімпіади з інформатики (Клименко В.М.)!

35 крок

13 грудня 2013 року учень 2-а класу Ковальов Микита посів І місце у відкритому чемпіонаті міста Сєвєродонецька зі спортивної гімнастики!

34 крок

7 грудня 2013 року учениця 9-В класу Кривуля Анастасія посіла ІІІ місце та учениця 11-А класу Бенько Богдана — ІІ місце в ІІ етапі олімпіади з біології (керівник Гайдученко М.А.)!

33 крок

7 грудня 2013 року у СМ ЦДЮТ відбувся перший етап гри «Що? Де? Коли?». У цій грі приймали участь команди шкіл №4, №5, №10. Команда нашої школи зайняла І місце у складі учнів сьомих класів та представники батьківської громади, а саме:
  1. Куничак Владислав, 7-Б клас,
  2. Забєлін Богдан, 7-Б клас,
  3. Лопатинська Анна, 7-А клас,
  4. Ендо Едвард,  7-А
  5. Самойленко Ігор Віталійович, приватний підприємець,
  6. Носов Сергій Іванович, приватний підприємець.

32 крок

5 грудня 2013 року учень 4-В класу Князєв Сергій зайняв І місце у V міській олімпіаді «Стежини до успіху» з предмету «Математика»!

31 крок

5 грудня 2013 року учень 4-В класу Сілаков Артур зайняв І місце у V міській олімпіаді «Стежини до успіху» з предмету «Я і Україна»!

30 крок

3 грудня 2013 року Красіворон Діана, учениця 3-Б класу, зайняла ІІ місце в обласному конкурсі творчих робіт «Голуб надії» і отримала грамоту від Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України!

29 крок

29-30 листопада 2013 року Соколова Катерина (учениця 11-А класу)  зайняла І місце, а Юрьєв Владислав (учень 11-Б класу) зайняв ІІІ місце  у  ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури!

28 крок

30 листопада 2013 року учень 5-Б класу Глішич Слободан посів ІІ місце у відкритій першості міста Сєвєродонецька по Дзюдо!

27 крок

30 листопада 2013 року учень 7-Б класу Куничак Владислав зайняв І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!

26 крок

У листопаді учениця 11-А класу Кулакова Катерина зайняла ІІІ місце у конкурсі-захисті наукових робіт МАН з фізики!

23-25 кроки

26-28 листопада на Кубку Луганської області з плавання в ластах учень 10-Б класу Шульженко Юрій зайняв
І місце в категорії ВС на дистанції 100 м кроль;
І місце в категорії ВС на дистанції 50 м кроль;
І місце в категорії ВС на дистанції 200 м кроль!

20-22 кроки

26-28 листопада на Кубку Луганської області з плавання в ластах учениця 10-Б класу Кузнєцова Елона зайняла
ІІ місце в категорії ВС на дистанції 100 м кроль;
ІІ місце в категорії ВС на дистанції 50 м кроль;
ІІ місце в категорії ВС на дистанції 200 м кроль!

16-19 кроки

23  листопада на ІІ етапі XIV Міжнародного конкурсу знавців  української  мови імені Петра Яцика:
учениця 3-А класу Матназарова Карина посіла ІІ місце;
учениця 4-В класу Ткаченко Єлизавета — ІІІ місце;
учениця 5-В класу Муштай Софія — ІІІ місце;
учениця 8-Б класу Ткачова Олександра — ІІ місце!

15 крок

17 ноября 2013 года Бондаренко София (1-В класс) и Косолапов Александр (3-А класс) заняли ІІІ место в Чемпионате Луганской области по акробатическому рок-н-роллу в категории «Дети»!

 

14 крок

16 листопада 2013 року учень 7-Б класу Куничак Владислав  посів ІІ місце в ІІ етапі олімпіади з української мови та літератури (керівник Коробка Ю.В.)!

13 крок

10.11. 2013 року Торба Ярослав, учень 10-Б класу, зайняв ІІІ місце в ІІ етапі олімпіади з педагогіки та психології (керівник Волковська О.І.)!

12 крок

У жовтні учень 6-В класу Луговий Олександр посів ІІІ місце в середній віковій групі міського етапу обласного конкурсу творчих робіт із ліплення «Яскравий світ міфології»!

11 крок

У жовтні 2013 року учень 1-Б класу Кривоногов  Микита посів І місце у відкритому чемпіонаті м. Сєвєродонецька з таїландського боксу муей-тай! 

10 крок

26 жовтня 2013 року учень 5-Б класу Глішич Слободан посів ІІІ місце у відкритому турнірі СК «Оріон» м. Рубіжне по Дзюдо!

9 крок

26.10.2013 року Кривуля Анастасія, учениця 9-В класу, нагороджена грамотою за зайняте ІІ місце в обласній краєзнавчій вікторині учнівської молоді «Мій рідний край-Луганщина»!

8 крок

22-31 жовтня 2013 року учениця 10-А класу Молчанова Альона стала лауреатом І Всеукраїнського фестивалю дитячих ЗМІ «Артек+»!

7 крок

20 жовтня 2013 року учень 2-В класу Кібальчук Сергій посів ІІ місце в категорії 7 років серед дітей в розділі ката на Всеукраїнському турнірі «Кубка співдружності» з сьотокан карате версії JSKA!

6 крок

19.10.2013 року Капустіна Юлія, учениця 5-В класу, нагороджена грамотою за зайняте ІІ місце у ІІІ етапі Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі!

5 крок

10 жовтня 2013 року учениця 10-Б класу Трач Альона посіла ІІІ місце серед дівчат старшої групи у командних змаганнях зв’язок на дистанції «Смуга перешкод» ІІ обласного етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юніорів!

4 крок

У вересні 2013 року учениця 11-Б класу Трач Альона посіла ІІІ місце в обласному етапі заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україна»!

3 крок

26 вересня 2013 року команда вчителів нашої школи нагороджені за зайняте ІІ місце у конкурсі «Туристична страва», за зайняте ІІ місце у конкурсі «Туристичний чай», за зайняте І місце у конкурсі «Встановлення намету», за зайняте І місце у конкурсі «Принеси рюкзак» та за зайняте І загальнокомандне місце у міському туристичному зльоті працівників освіти, присвяченому Всесвітньому Дню туризму.

2 крок

20 вересня 2013 року команда  школи зайняла І місце в міській спартакіаді  з  плавання! Вітаємо переможців, а саме:
  1. Черножукова Єгора, 10-А
  2. Шульженко Юрія, 10-А
  3. Верзілову Богдану, 10-Б
  4. Кузнєцову Елону, 10-Б
  5. Пижова Олександра, 9-В
  6. Сергєєва Владислава, 9-В
  7. Кіценка Данііла, 7-А
  8. Любенецьку Карину, 7-А
  9. Канарой Владиславу, 7-В
  10. Рєзнік Валентину, 6-Б

1 крок

Грамотою Сєвєродонецького  міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді від 15.09.2013 року нагороджено Синящек Катерину, Анікєєву Стефанію, Шовікову Дарину (гурток «Чудеса своими руками»), як переможців міського етапу конкурсу «Квітуча Луганщина», в номінації «Неординарне рішення виконаної роботи»

 

Останні новини