Шкільне життя 2020-2021 навчальний рік

 

Літературно-мистецька година у 4-А та  5-В класах «Думками Лесі Українки»

 


«Бринить, співає наша мова…» виховні заходи в 3-А, 3-В, 4-Б, 5-В класах до Міжнародного дня рідної мови

 


«Ангели Пам’яті» на сторожі пам’яті про загиблих під час Революції Гідності


19  лютого  учні 2-Б класу СЗШ№4 яскраво відзначили Міжнародний  День рідної мови. Вони читали вірші про українську мову, зачаровувалися ніжними  піснями, знайомилися з прислів’ями про мову та тлумачили їх зміст. Працюючи в творчій майстерні, відновили вірш Тетяни Строкач «Мало все про мову знати» та пограли в гру  «Букви, поверніться!»  


До свята Стрітення (Зимобору) заходи сзш#4 «Зима с Весною зустрічаються»


Заходи сзш № 4 до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав!


Подорожі книжковим морем для першокласників сзш#4 провели шкільні бібліотекарі до Міжнародного дня дарування книг!


Шкільний відбірковий етап Х міського творчого конкурсу «Поетична нива» ім. Т.Г. Шевченка проведено.


Пам’ятаємо героїв минулого, шануємо героїв сучасності… Заходи з нагоди 78-ї річниці визволення Сєвєродонецька від нацистських загарбників тривають…


9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” 

День безпечного Інтернету 2021


Увага!

З 25 січня 2021 року освітній процес в СЗШ № 4 відновлено в очному форматі.


Проєкт СЗШ № 4 Спорт для всіх

Успішна реалізація ГБ-2020 дає нам право говорити про актуальність, корисність, доцільність поширення його на все місто і в 2021 році! Разом ми зможемо створити середовище освіти, розвитку, росту наших юних сєвєродончан! Дякуємо за можливість та підтримку!

https://www.youtube.com/watch?v=7C42C7Y3tSQ&feature=share&fbclid=IwAR2ZHNPVaX3YsnV_-yVZd7ZrusBsXIAr0_ggakt3ZWbKR0TwEblZS3NtkQ0Навчальні заклади Сєвєрдонецька запрошують на навчання майбутніх десятикласників у 2021-2022 навчальному році:

СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ

ЛІЦЕЙ № 1

СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ НВК

СПЕЦАЛІЗОВАНА СЕРЕДНЯ ШКОЛА № 17

СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 1


25.09.2020

у міському туристичному зльоті працівників освіти, присвяченому Всесвітньому Дню туризму. МИ  перші серед усіх команд!!! Вітання найкращим!!! Дякуємо нашим колегам,  ВИ-НЕПЕРЕВЕРШЕНІ!!!!!!!!


#побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday
«Побачив? Прибери!»
Актив учнів сзш #4 м.Сєвєродонецька Луганської області  долучилися до найбільшої акції осені- Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

В рамках проведення місячника здоров’я «Дитина йде до школи», з метою застосування безпечних умов для життя та здоров’я дітей 14.09.2020 в сзш #4 проведено конкурс малюнків на асфальті серед молодших школярів «Будь уважним на дорозі!».