Пришкільний табір

 

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.
Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Головне: „…щоб сонечко світило та веселка раділа“.
Щороку в нашій школі працює табір відпочинку „Промінь“ з денним перебуванням при СЗШ № 4. У таборі діти цікаво проводять свій час.Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. На скільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від нас, дорослих – організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими..

 #Пришкільний табір з денним перебуванням «Промінь» сзш4 м.Сєвєродонецька. День четвертий- 06.06.2019. Далі буде…
Що “світ – театр”,
Ми знаємо не з преси,
Що ми актори –
Теж не новина…
Саме життя для всіх нас
Пише п’єси,
Де кожна дійова особа
Головна!

 

 

#Пришкільний табір з денним перебуванням «Промінь» сзш4 м.Сєвєродонецька. День третій- 05.06.2019. Далі буде…

#Пришкільний табір з денним перебуванням «Промінь» сзш4 м.Сєвєродонецька. День другий! Далі буде…
Канікули! Канікули! Настала пора.
Ніяких уроків у школі нема! Відпочивай!
Цілий день майструй, читай,
М’яч у сітку забивай! Гуляй!
І нема завдань додому,
І не знають ноги втоми,
Вийдем в путь!
Ну а парти під віконцем,
Під палким гарячим сонцем
Хай пождуть!!!

Пришкільний табір з денним перебуванням «Промінь» сзш4 м.Сєвєродонецька розпочав свою роботу! День перший! Далі буде…

У відчинене віконце
Зазирнуло зранку сонце
І лоскоче ніжно носик,
І маленькі ніжки босі.

Сяйвом сонця все залито,
В нас гостює справжнє літо
Кольорове та яскраве,
Запашне, смішне, цікаве!

Мама літечку радіє,
Літо всіх маляток гріє,
Щоб росли вони здорові,
Наші «сонечка» чудові!
автор: О. Роговенко


Літо — 2016

 Звіт про організацію та проведення мовних годин «14 days of Joy and Happiness» у пришкільному таборі «Промінь» СЗШ № 4

Кількість дітей – 87 (3 загони)
Мова – англійська
Кількість задіяних вчителів – 3 (Давидова А. В., Назарько Н.А., Владарська С. А.)
Тематичний напрямок  —  «Світ навколо нас» (“World around us”)
Зміст годин іноземних мов відповідає вимогам Держстандарту базової і повної загальної середньої освіти. Всі заняття проходять у нестандартній формі. Діти поділені на вікові групи, всі завдання відповідають віковій категорії. Форми роботи:  модні покази, майстер-класи, презентації проектів, настільні ігри, тематичні вечірки і шоу талантів іноземною,  студія мистецтв, перегляд і обговорення мультфільмів іноземною мовою, виконання пісень. Зміст завдань на протязі мовних годин формує комунікативну, соціолінгвістичну, загальнонавчальну та здоров’язбережувальну компетентності.
План заходів «14 days of Joy and Happiness» протягом мовних годин у пришкільному таборі «Промінь»
1.         Greeting Day (День Знайомства)
2.         My Perfect Day (Мій найкращий День)
3.         Games (Ігри)
4.         Our Pets (Наші Домашні Улюбленці)
5.         Fashion Show (Модне Шоу)
6.         Day of Toys (День Іграшок)
7.         Tale Party (Казкове Свято)
8.         Adventure Day (День пригод)
9.         Our  Planet. Nature (Наша  Планета.  Природа.)
10.       Days Off (Вихідні Дні)
11.       Fantasy Day ( День Фантазій)
12.       Art and Crafts (Мистецтво та  Ручні Вироби)
13.       The Calendar (Календар)
14.       Day of Friends (День Друзів)

 

Фотоматеріали про роботу І загону

Фотоматеріали про роботу ІІ загону

Фотоматеріали про роботу ІІІ загону

 

Про підсумки оздоровлення дітей у таборі з денним перебуванням «ІІромінь»
Літо – найвеселіша для дітей пора року, адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитись та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати.
Літо – це час, коли діти мають можливість зняти психологічне напруження, набуте за рік, уважно подивитись навкруги та побачити поруч щось надзвичайне. Де ще школяр буде почувати себе вільним, незалежним та водночас активним і потрібним, як не в період літніх канікул у пришкільному таборі чи дитячому майданчику? 3 думкою про цікаве корисне дозвілля та з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб з 31.05.2016 року розпочалася робота у пришкільному таборі з денним перебуванням «Промінь». Гасло табору: «Промінь – классный!  Промінь – лучший! Промінь всех дружить научит!».
3 31.05.2016 по 17.06.2016 рік табір гостинно приймав маленьких друзів, учнів 1-7класів (87 чол.), з яких 41 отримували безкоштовне харчування, а 46 учнів   харчувалися за кошти батьків.
У таборі працювали 3 загони: «Сонечко» — для молодших школярів, «Барвінок» — для учнів 2-3 класів та «Сімейка» — для учнів 4-7класів.
Поруч із дітьми постійно знаходились їх вихователі, які піклувалися про створення сприятливих умов для відпочинку дітей, толерантної атмосфери для розкриття творчих здібностей кожного вихованця. Вихователі проводили систему заходів, яка сприяла активному розвитку особистості учня, його громадянської, соціальної активності та життєвої творчості. Готували різноманітні сценарії до виступів на концертах та конкурсах табору, намагаючись допомогти вихованцям проявити свої власні можливості.
Щодня ранок розпочинався з виконання Гімну України, ранкової зарядки в музичному супроводі, яка надавала дітям заряд бадьорості та енергії на цілий день.
Щодня  з дітьми проводилися інструктажі та бесіди:
  • правила дорожнього руху;
  • безпечний шлях з дому до табору;
  • поведінки на вулиці, в громадських місцях, на прогулянці;
  • здоровий спосіб життя
  • раціональне харчування та правила культури поведінки в їдальні;
  • правила спілкування та взаємодопомога в дитячому колективі.
Вихованці табору ознайомилися з планом евакуації при пожежі та надзвичайних ситуаціях, була проведено навчальну евакуацію.
Оздоровча кампанія «Літо-2016» проходила під гаслом «З Україною в серці». Для вихованців нашого табору було підготовлено безліч цікавих і змістовних екскурсій та свят.
Відкриття роботи табору 31.05.2016 року, пройшло під гаслом «Привіт, літо! Привіт, друзі!». У цей день відбувся цікавий захід «Вогник знайомств», де діти разом грали у веселі ігри, брали участь у різноманітних конкурсах, малювали на асфальті, із задоволенням відвідували кінотеатр, який розташований у ТЦ  «Jazz».
Спортивні змагання «Веселі естафети» дали змогу дітям показати свої фізичні здібності, сприяли виробленню навичок здорового способу життя, зміцненню здоров’я дітей.
Багато цікавих вражень принесли дітям наступні майстер-класи, підготовлені та проведені фахівцями позашкільних закладів міста:
— «Моделювання космічних кораблів та літаків», що сприяло розвитку трудовим навичкам дітей, вмінь  створювати  різноманітні фігури кораблів, літаків, ракет.
— «Робота з воском»  — що формувало естетичні навички дітей, надихоло на створення писанок за допомогою воску
— з екології – навчилися доглядати за рослинами та висаджувати їх.
Було проведено бесіду-вікторину «Звичаї нашого народу. Зелені свята.». Вихованці табору відгадували загадки, розшифровували текст, малювали віочки.
Діти з нетерпінням чекали кожен новий день, оскільки для них було передбачено екскурсії: до музею ЧАО «Сєвєродонецьке обєднання АЗОТ», Галереї мистецтв, кінотеатру «Оскар», на виставу до міського театру драми у Палаці культури, парку розваг «CitySmile», на майстер-клас до СЮТ,  теплиці. Також дітям дуже сподобалося брати участь у табірних концертах та лінійках: «Наша улюблена гра», «Пісня єднає друзів», «Малюю в серці Україну», «Ми шукаємо таланти», «Всесвіт сміється».
Вихователі намагалися в усьому бути прикладом для своїх вихованців. Тому самі з радістю приймали участь у різноманітних заходах. Колектив педагогів пришкільного табору з денним перебуванням «Промінь» уважно ставився до кожної дитини, піклувався про створення комфортних умов перебування дітей у таборі, створив доброзичливу атмосферу відпочинку для учнів школи та майбутніх першокласників. Діти отримали масу задоволень, заряд бадьорості та енергії, відновили сили до нового навчального року.  Вся діяльність пришкільного табору з денним перебуванням «Промінь» була спрямована на формування дружнього колективу дітей.

Літо — 2015

Про підсумки оздоровлення дітей у таборі з денним перебуванням «Промінь»

з 22.06 по 10.07.2015 р.

       Літо — відповідальна пора в житті кожної дитини для її оздоровлення і розвитку: фізичного,  духовного, розумового. Головний об’єкт нашої турботи і уваги – діти. Все інше, що ми робимо, — засоби цієї роботи. Тому питання літнього відпочинку дітей для нас – це школа, де менше навантажується мозок, а більше працює тіло, і святкує душа. У загальноосвітній середній школі №4 І-ІІІ міста Сєвєродонецька Луганської області розпочалася робота з оздоровлення учнів з 22.06 по 10.07.2015р. Керівник табору – Літвін Катерина Сергіївна. Вихователі: Задесенцева Д.Ю, Касаткіна Д.М., Барсукова Ю.Г., Фішер М.П., Пономаренко В.В., Мотильова І.В., Гайворонська А.О., Хоружа Ю.О., Рявкіна О.М.

         Увага щодо контингенту учнів  акцентувалася, насамперед, на дітях з малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей із сімей, переміщених із тимчасово окупованої території України, на талановитих дітях, дітей, які знаходяться на диспансерному обліку. Всього в таборі оздоровилося 60 дітей.

         Головним і найважливішим завданням педагогів було збереження і зміцнення здоров’я учнів та запобігання ними нещасних випадків при перебуванні не тільки в таборі, але й домашніх умовах. Повсякденно проводилися бесіди, круглі столи, моделювання ситуацій з учнями на основі перегляду документальних фільмів та презентацій про небезпеку кишкових захворювань, поведінку біля водоймищ, у лісі, при екстримальних погодніх умовах, про правила дорожнього руху, пожежної безпеки і т.д.

         Кожний день перебування дітей у таборі був наповнений новими справами, зустрічами, екскурсіями і розвагами.

         Велика увага приділялася розвитку творчих здібностей та інтересів вихованців. Тому проводилися такі заходи, як фотовиставки, проводилися  майстер класи з квілінгу, оригамі, проведення концертно-ігрової програми  «Стартинейджер»,  «Малюнки піском», де діти відчули себе справжніми майстрами, розкрили свій творчий потенціал  та проявили фантазію.

         Здорова нація – здорові діти.  Під цим гаслом було проведено комплекс заходів із зміцнення здоров’я дітей, пропаганди здорового способу життя: День спорту, туристичний експрес,  робота шашкового та тенісного клубів, спортивний експрес «Олімпійські ігри»(мандрівка по станціям).

        Були проведені екскурсії в бібліотеки міста, в Центр Туризму,  на Лісову дачу, до оранжереї, в живий куточок, в парк розваг «CITY SMILE», до пожежної частини,  і т.д. Заняття пройшли емоційно, весело, жваво та пізнавально.

          Батьки щоденно могли ознайомитися з планом роботи табору на інформаційному стенді та побачити нагороди дітей та їх творчі роботи. За результатами опитування діти та батьки залишилися задоволені роботою табору.

          Ми з нетерпінням будемо чекати наступного літа, так само як чекають його діти і їхні батьки, щоб знову прийти до літнього пришкільного табору.

Про  підсумки оздоровлення дітей у таборі з денним перебуванням «ІІромінь»

02.06 по 19.06.2015 р.)

3 02.06 по 19.06.2015 р. табір гостинно приймав маленьких друзів, учнів  1-6 класів (94 чол.), з яких 42 отримували безкоштовне харчування, а 52 учня харчувалися за кошти батьків. Під час роботи табору були зміни в отриманні безкоштовного харчування: станом на 02.06  харчувалося 42 учня; на підставі особистих заяв батьків 15.06 – 41 учень.

У таборі працювали 2 загони: «Усмішка» – для молодших школярів, «Дружба» для учнів 4-6 класів.

Поруч із дітьми постійно знаходилися їх помічники-вихователі. Вихователі табору «Промінь» — це люди, які постійно коригували всі виховні впливи на учнів як з боку табору, так із боку різноманітного соціального середовища. Переломлюючи ці впливи, вони приводили їх у відповідність до індивідуальних особливостей, характерних для нашого табору в цілому і кожного окремого школяра, делікатно і безпосередньо коригували особистісне формування вихованців. Вихователі проводили систему заходів, яка сприяла активному розвитку особистості учня, його громадянської, соціальної активності та життєтворчості. Вони намагалися допомогти вихованцям проявити свої власні можливості, готуючи різноманітні сценарії до виступів на концертах та конкурсах табору.

Щодня в таборі проводилася ранкова зарядка під музику, яка надавала дітям заряд бадьорості та енергії на цілий день.

У кожному загоні в перший день роботи та перед початком екскурсій велася виховна робота: бесіди про правила дорожнього руху, про безпечний шлях до табору та додому, про правила поведінки на вулиці, в громадських місцях, на прогулянках, про здоровий спосіб життя, про правильне харчування і культуру харчування, про дружбу і взаємодопомогу.

Вихованці табору ознайомилися з планом евакуації при пожежі та надзвичайних ситуаціях, була проведена навчальна евакуація.

Оздоровча кампанія «Літо-2015» проходила під назвою «Крокує літо по планеті». Для вихованців нашого табору було підготовлено безліч цікавих і змістовних екскурсій та свят.

Під час оздоровчої кампанії проводилася пошукова гра «З нас витікає Україна», в якій діти виконували тематичні завдання.

Відкриття роботи табору, 02.06, пройшло у міському Палаці культури, по дорозі до якого діти почали успішно виконувати завдання пошукової гри. Далі відбувся вогник знайомств, де діти разом грали у веселі ігри, брали участь у різноманітних конкурсах, малювали на асфальті.

Спортивні змагання «Спорт збирає друзів» дали змогу дітям показати свої фізичні можливості, сприяли виробленню навичок здорового способу життя, зміцненню здоров’я дітей.

Багато цікавих вражень принесли дітям заходи, підготовлені та проведені фахівцями позашкільних закладів міста:

            —  концертно-ігрова програма «Свято танцю»;

            —  «Туризм для початківців» — діти набули навичок з техніки пішохідного туризму, навчилися вʼязати туристичні вузли;

—  «Казкова вікторина» — занурилися у чудовий світ казок;

— «Зелені цікавинки» (з екології) – навчилися доглядати за рослинами та висаджувати їх.

Було проведено бесіду-вікторину «Діти та навколишнє середовище». Вихованці табору відгадували загадки, розучували народні повір’я, прикмети, прислів’я, а також навчилися розрізняти рослини, гриби.

Незабутньою видалася екскурсія до Станції юних техніків. Діти занурились у захоплюючий світ технічної творчості, вчилися створювати моделі літаків, кораблів.

У дітей була унікальна можливість, не виходячи із стін навчального закладу, поринути в загадковий і незбагненний світ космосу та підводний світ за допомогою мобільного (пересувного) планетарію. Діти з задоволенням доторкнулися до таємниць Всесвіту, ознайомилися із Сонячною системою та зоряним небом, пізнали підводний світ.

Нововведенням цього року є літні мовні табори, які покликані спонукати дітей практично застосовувати знання з мов, отримані упродовж навчального року.

Протягом роботи табору проводилися мовні години, мета яких — зацікавити дітей до опанування англійської мови, здобуття необхідних мовних навичок.

Мовні години дали дітям можливість спілкуватися англійською мовою та застосовувати свої знання у різних формах діяльності (ігрових і концертних програмах, театральних виставах тощо), розкрити свої таланти. При цьому знання дитини не оцінювалися так як у школі, дитина сприймала навчання як гру.

Вихованці табору з нетерпінням чекали кожен новий день, оскільки для них було передбачено екскурсії до кінотеатру «Оскар», на виставу до міського театру драми у Палаці культури, парку розваг «City Smile». Також дітям дуже сподобалося брати участь у табірних концертах та лінійках: «Граймося з нами!», «Пісні по колу», «Світ навколо мене», «Ми шукаємо таланти», «Всесвіт сміється».

               Вихователі намагалися в усьому бути прикладом для своїх вихованців. Тому самі з радістю приймали участь у різноманітних заходах. Ми уважно ставилися до кожної дитини, піклувалися про створення комфортних умов перебування дітей у таборі, створили доброзичливу атмосферу відпочинку для учнів школи та майбутніх першокласників. Діти отримали масу задоволень, заряд бадьорості та енергії, відновили сили до нового навчального року. За цей короткий період, кожна дитина стала для нас рідною, в кожну ми вклали частинку себе. Я вважаю, що друзі, які у нас з’явилися у таборі, залишаться друзями на довго.

Пропозиції для організаторів заходів для таборів з денним перебуванням:

більше виїздів на природу;

купання в штучних водоймищах (надувному басейні).

Літо — 2014

Хай струни святково бринять знову й знову,
І радість не гасне в юних серцях,
Промінчиком сонця торкне веселково
І щастю дитини не буде кінця.
Літо – найвеселіша для дітей пора року, адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитись та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати.
Літо – це час, коли діти мають можливість зняти психологічне напруження, набуте за рік, уважно подивитись навкруги та побачити поруч щось надзвичайне. Де ще школяр буде почувати себе вільним, незалежним та водночас активним і потрібним, як не в період літніх канікул у пришкільному таборі чи дитячому майданчику? 3думкою про цікаве корисне дозвілля та з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів ідуховних запитів відповідно до індивідуальних потреб 02.06.2014року розпочалася робота у пришкільному таборі з денним перебуванням «Промінь». Гасло табору:
«Промінь – классный,
Промінь – лучший,
Промінь всех дружить научит!».
3 02.06 по 20.06.2014р. табір гостинно приймав маленьких друзів, учнів 1-7класів (46 чол.), з яких 16 отримували безкоштовне харчування, а 30 учнів харчувалися за кошти батьків. У таборі працювали 2 загони: «Улыбка» -для молодших школярів, «Дружба» для учнів 3-7 класів.
Поруч із дітьми постійно знаходились їх помічники-вихователі. Вихователі табору «Промінь» — це люди, які постійно коригували всі виховні впливи на учнів як з боку табору, так із боку різноманітного соціального середовища. Переломлюючи ці впливи, вони приводили їх у відповідність до індивідуальних особливостей, характерних для нашого табору в цілому і кожного окремого школяра, делікатно і безпосередньо коригували особистісне формування вихованців. Вихователі проводили систему заходів, яка сприяла активному розвитку особистості учня, його громадянської, соціальної активності та життєтворчості. Вони намагалися допомогти вихованцям проявити свої власні можливості, готуючи різноманітні сценарії до виступів на концертах та конкурсах табору. Оздоровча кампанія «Літо-2014» проходила під назвою «Шагает лето по планете». Для вихованців нашого табору було підготовлено безліч цікавих і змістовних екскурсій та свят.
Багато цікавих вражень принесли дітям майстер-класи, підготовлені та проведені фахівцями позашкільних закладів міста:
— з твістінгу «Моделювання повітряних куль»– діти створювали фігури тварин за допомогою повітряних куль;
— з солоного тіста – дізналися як виготовити різні композиції, талісмани, обереги;
-з екології – навчилися доглядати за рослинами та висаджувати їх.
Вихованці табору з нетерпінням чекали кожен новий день, оскільки для них було передбачено екскурсії до музею дитинства та етнографії «Світлиця», Галереї мистецтв, дитячої міської бібліотеки, кінотеатру «Оскар», на виставу до міського театру драми у Палаці культури, парку розваг «CitySmile».Також дітям дуже сподобалося брати участь у табірних концертах та лінійках: «Граймося з нами!», «Пісні по колу», «Світ навколо мене», «Ми шукаємо таланти», «Всесвіт сміється».
Вихователі намагалися в усьому бути прикладом для своїх вихованців. Тому самі з радістю приймали участь у різноманітних заходах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Веселе літо-2013 у пришкільному таборі «Промінь»

Хроника одного дня из жизни лагеря

Реклама лагеря 

План работы лагеря

Распорядок дня

Режим роботи

Структура табору

Законы лагеря

Правила

Гимн

Памятка