Шкільне життя 2020-2021 навчальний рік

Історичні та інформаційні матеріали до Дня Незалежності України і Дня Державного Прапора України


Відповідно до Закону України «Про освіту» 31 травня 2021 року у СЗШ № 4 завершено набір учнів до 1-го класу 2021-2022 навчального року.


Дослідження цифрової грамотності

https://drive.google.com/file/d/1Cfl8WNBKoWy5a5Cgq9uExXFKUowR0Tma/view
https://osvita.diia.gov.ua

План дій з розвитку цифрових компетентностей СЗШ № 4  детальніше… 

 


Початкова школа СЗШ № 4 – єдиний освітницький заклад у м. Сєвєродонецьку Луганської області, який було обрано за репрезентативною вибіркою Українського центру оцінювання якості освіти для проведення моніторингового дослідження.
23 квітня 2021 року було проведено основний етап ІІ циклу загальнодержавного  моніторингового дослідження якості початкової освіти за темою: «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти» у 4-А класі з читання (вчитель Латюк Ірина Степанівна) та 4-В класі з математики (вчитель Калєнська Любов Володимирівна).
Учні відповідально поставилися до виконання завдань, старанно відповідали на запропоновані завдання та питання анкети. Батьки наших вихованців усіляко допомагали дітям та вчителям під час підготовки до моніторингу. Педагоги переконані, що спільна робота допоможе сформувати об’єктивний погляд на стан освіти в нашій державі.
Щиро дякуємо за співпрацю!


Запрошуємо взяти участь у новій хвилі та конкурсах Проєкту «Енергоефективні школи: нова генерація»

Керуючись  листом заступника керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації  Сєвєродонецького району Луганської області  Олега Кузьмінова від 05.04.2021 № 516  щодо участі закладів освіти в Проєкті «Енергоефективні школи: нова генерація», повідомляємо, що наразі тривають тематичні конкурси, за підсумками яких переможці, кращі учні  та вчителі будуть нагороджені цінними призами.

Конкурси Проєкту:  

  1. Стартапів «Екомрія» — https://bit.ly/3gndUZJ;
  2. Оновлений «Зберігаймо ресурси вдома!» — https://bit.ly/349b99R;
  3.  Cеред вчителів на кращі відео презентації за темами курсу «Абетка з основ житлово-комунального управління» — https://bit.ly/3ozmCY2 ;
  1. «Прокачуйся в Energyschool – вигравай планшет!» — https://bit.ly/3lXNjDQ;
  2. Соціальної реклами «Діти знають –діти навчать» — https://bit.ly/3mVVyBw;
  3. «Зелена ініціатива» — https://bit.ly/2JAvVbm.

Посилання: https://sed-rada.gov.ua/novini-ta-ogoloshennya/zaproshuiemo-navchalni-zakladi-ta-uchniv-vzyati-uchast-u-noviy-hvili-ta-konkursah-proiektu-energoefektivni-shkoli-nova-generaciya


Літературно-мистецька година у 4-А та  5-В класах «Думками Лесі Українки»

 


«Бринить, співає наша мова…» виховні заходи в 3-А, 3-В, 4-Б, 5-В класах до Міжнародного дня рідної мови

 


«Ангели Пам’яті» на сторожі пам’яті про загиблих під час Революції Гідності


19  лютого  учні 2-Б класу СЗШ№4 яскраво відзначили Міжнародний  День рідної мови. Вони читали вірші про українську мову, зачаровувалися ніжними  піснями, знайомилися з прислів’ями про мову та тлумачили їх зміст. Працюючи в творчій майстерні, відновили вірш Тетяни Строкач «Мало все про мову знати» та пограли в гру  «Букви, поверніться!»  


До свята Стрітення (Зимобору) заходи сзш#4 «Зима с Весною зустрічаються»


Заходи сзш № 4 до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав!


Подорожі книжковим морем для першокласників сзш#4 провели шкільні бібліотекарі до Міжнародного дня дарування книг!


Шкільний відбірковий етап Х міського творчого конкурсу «Поетична нива» ім. Т.Г. Шевченка проведено.


Пам’ятаємо героїв минулого, шануємо героїв сучасності… Заходи з нагоди 78-ї річниці визволення Сєвєродонецька від нацистських загарбників тривають…


9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” 

День безпечного Інтернету 2021


Увага!

З 25 січня 2021 року освітній процес в СЗШ № 4 відновлено в очному форматі.


Проєкт СЗШ № 4 Спорт для всіх

Успішна реалізація ГБ-2020 дає нам право говорити про актуальність, корисність, доцільність поширення його на все місто і в 2021 році! Разом ми зможемо створити середовище освіти, розвитку, росту наших юних сєвєродончан! Дякуємо за можливість та підтримку!

https://www.youtube.com/watch?v=7C42C7Y3tSQ&feature=share&fbclid=IwAR2ZHNPVaX3YsnV_-yVZd7ZrusBsXIAr0_ggakt3ZWbKR0TwEblZS3NtkQ0Навчальні заклади Сєвєрдонецька запрошують на навчання майбутніх десятикласників у 2021-2022 навчальному році:

СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ

ЛІЦЕЙ № 1

СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ НВК

СПЕЦАЛІЗОВАНА СЕРЕДНЯ ШКОЛА № 17

СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 1


25.09.2020

у міському туристичному зльоті працівників освіти, присвяченому Всесвітньому Дню туризму. МИ  перші серед усіх команд!!! Вітання найкращим!!! Дякуємо нашим колегам,  ВИ-НЕПЕРЕВЕРШЕНІ!!!!!!!!


#побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday
«Побачив? Прибери!»
Актив учнів сзш #4 м.Сєвєродонецька Луганської області  долучилися до найбільшої акції осені- Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

В рамках проведення місячника здоров’я «Дитина йде до школи», з метою застосування безпечних умов для життя та здоров’я дітей 14.09.2020 в сзш #4 проведено конкурс малюнків на асфальті серед молодших школярів «Будь уважним на дорозі!».