Сторінка безпеки

 

 

 

 

 


 

 Всесвітній день боротьби із дитячою працею Детальніше…

Не станьте жертвою шахраїв!

 

Як не замерзнути! (поради при низьких температурах)

Правила поведінки учнів під час пожежі в навчальному закладі у разі, коли поруч нема дорослої людини

 

Правила поведінки під час виникнення пожежі

 

Правила поведінки в осередку пожежі 

 

 

Увага! Обережно! Укуси кліщів!

 

 

Пам’ятка щодо грипу

Пам`ятка щодо запобігання розповсюдження грипу типу АН1N1 в закритих дитячих установах

 

Дитина одна вдома

Попередження зимового травматизму на вулицях міста

Профілактика обмороження

Профілактика переохолодження

 

 

 

 

 

Обережно — тонка крига!

 

Пам’ятка про вибухонебезпечні предмети

Правила безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях

П’ять правил збереження здоров’я восени

Із наближенням зими ми приділяємо увагу зміцненню свого імунітету.  Дотримання чітких рекомендацій дозволить уберегти здоров’я від хвороб. Розглянемо п’ять основних правилзбереження здоров’я восени.

1. Утеплюйтеся. Не варто ходити в легкому одязі лише тому, що на календарі «бабине літо». Перемерзати шкідливо. Це призводять до загострень хронічних хвороб і ослаблення організму в цілому.

2. Стережіться модних нині гумових чобіт. Гумові чобітки — взуття зручне в дощову погоду. Однак слід пам’ятати, що в гумі ноги замерзають дуже швидко, що може спричинити пієлонефрит. Тому намагайся перебувати в цьому взутті нетривалий час.

3. Вживайте більше овочів. У вересні та жовтні є достатня кількість овочів і фруктів нового врожаю. Тож включайте їх в раціон, запасайся вітамінами на зиму: вживайте гарбуз, перець, помідори, зелень.

4. Збільшіть калорійність страв. У зв’язку з холодами підвищуються енерговитрати організму, тому варто збільшити калорійність раціону. На столі має бути більше м’ясних і рибних страв, але не смажених, а печених, відварних і приготованих на парі.

5. Не забудьте про прогулянки. Осінні промені сонця — не лише найліпший антидепресант, а й джерело вітаміну D. До того ж прогулянка є приємним способом підвищення фізичної активності. Тож не нехтуйте осінніми прогулянками.